نرم افزار توزیع مواد و مصالح اخوان

نرم افزار توزیع مواد و مصالح اخوان

پرسش و پاسخ های متداول

نرم افزار توزیع مواد و مصالح اخوان مناسب چه شرکتهایی می باشد؟

با توجه به نوع طراحی و تولید نرم افزار توزیع مواد و مصالح اخوان، این نرم افزار جهت کلیه کسب کارها اعم کوچک، متوسط و بزرگ مناسب می باشد. و تمامی انواع شرکتهای بازرگانی، تولیدی، پیمانکاری و سازمان های دولتی می توانند با نرم افزار توزیع مواد و مصالح اخوان وضعیت توزیع کالا و مواد و مصالح  کسب و کار خود را مدیریت نمایند.

نرم افزار های اخوان تحت چه محیطی کار می کنند؟

نرم افزار توزیع مواد و مصالح اخوان تحت پلتفرم ویندوز کار می کند و کلیه ویندوزها Xp,7,8,8.1,10 در نسخه های 32 بیتی و 64 بیتی را پشتیبانی می کند. بانک اطلاعاتی نرم افزار توزیع مواد و مصالح اخوان نیز SqlServer2008 به بالا می باشد.

آیا نرم افزار توزیع مواد و مصالح اخوان در محیط شبکه کار می کند؟

بله، نرم افزار توزیع مواد و مصالح اخوان هم به صورت سینگل(تک کاربره) و هم در محیط شبکه (چند کاربره) کار می کند.

آیا نرم افزار توزیع مواد و مصالح اخوان تحت وب کار می کند؟

بله، با اینکه نرم افزار توزیع مواد و مصالح اخوان تحت ویندوز می باشد ولی از طریق آی پی نیز در محیط وب و از راه دور قابل دسترسی می باشد.

دوره گارانتی نرم افزار توزیع مواد و مصالح اخوان چه مدتی است؟

دوره گارانتی نرم افزار توزیع مواد و مصالح اخوان یکسال خورشیدی می باشد و در این مدت علاوه بر خدمات پشتیبانی و آموزش کلیه نسخ جدید برنامه نیز به صورت رایگان ارائه می گردد.

در نرم افزار توزیع مواد و مصالح اخوان چند شرکت می توانم ایجاد کنم؟

نرم افزار توزیع مواد و مصالح اخوان هیچگونه محدودیتی در ایجاد شرکت ندارد  بنابراین با خرید یک نسخه از نرم افزار توزیع مواد و مصالح اخوان می توانید اطلاعات توزیع کالا و مواد و مصالح تمامی کسب و کارهای خود را در آن ثبت نمائید.

خدمات پشتیبانی به نحوی ارائه می گردد؟

کلیه خدمات پشتیبانی به صورت تلفنی، ریموت(راه دور)، حضوری در محل شرکت اخوان محاسب جنوب و با توجه به نوع قرارداد پشتیبانی حضوری در محل مشتری ارائه می گردد.

سئوال من در لیست پرسش های پر تکرار مشاهده نمی شود.

لطفاً از طریق فرم “ثبت درخواست توضیحات تکمیلی” اقدام فرمائید

جهت خرید نرم افزار توزیع مواد و مصالح اخوان وارد فروشگاه شده و در صورت نیاز به توضیحات بیشتر لطفاً فرم زیر را تکمیل فرمائید تا کارشناسان ما در اولین فرصت ممکن با شما تماس بگیرند

ثبت درخواست توضیحات تکمیلی

0 + 8 = ?