نرم افزار حسابداری اخوان

نرم افزار حسابداری مالی

پرسش و پاسخ های متداول

نرم افزار حسابداری اخوان مناسب چه شرکتهایی می باشد؟

با توجه به نوع طراحی و تولید نرم افزار حسابداری اخوان، این نرم افزار جهت کلیه کسب کارها اعم کوچک، متوسط و بزرگ مناسب می باشد. و تمامی انواع شرکتهای خدماتی، بازرگانی، تولیدی، پیمانکاری و سازمان های دولتی می توانند با نرم افزار حسابداری اخوان وضعیت حسابهای مالی کسب و کار خود را مدیریت نمایند.

نرم افزارهای اخوان تحت چه محیطی کار می کنند؟

نرم افزار حسابداری اخوان تحت پلتفرم ویندوز کار می کند و کلیه ویندوزها Xp,7,8,8.1,10  در نسخه های 32 بیتی و 64 بیتی را پشتیبانی می کند. بانک اطلاعاتی نرم افزار حسابداری اخوان نیز SqlServer2008 به بالا می باشد.

آیا نرم افزار حسابداری اخوان در محیط شبکه کار می کند؟

بله، نرم افزار حسابداری اخوان هم به صورت سینگل(تک کاربره) و هم در محیط شبکه (چند کاربره) کار می کند.

آیا نرم افزار حسابداری اخوان تحت وب کار می کند؟

بله، با اینکه نرم افزار حسابداری اخوان تحت ویندوز می باشد ولی از طریق آی پی نیز در محیط وب و از راه دور قابل دسترسی می باشد.

دوره گارانتی نرم افزار حسابداری اخوان چه مدتی است؟

دوره گارانتی نرم افزار حسابداری اخوان یکسال خورشیدی می باشد و در این مدت علاوه بر خدمات پشتیبانی و آموزش کلیه نسخ جدید برنامه نیز به صورت رایگان ارائه می گردد.

در نرم افزار حسابداری اخوان چند شرکت می توانم ایجاد کنم؟

نرم افزار حسابداری اخوان نه تنها هیچگونه محدودیتی در ایجاد شرکت ندارد بلکه اطلاعات کدینگ حسابداری و اسناد حسابداری را می توان به سادگی به سایر شرکتها انتقال داد. بنابراین با خرید یک نسخه از نرم افزار حسابداری اخوان می توانید اطلاعات حسابداری تمامی کسب و کارهای خود را در آن ثبت نمائید.

خدمات پشتیبانی به نحوی ارائه می گردد؟

کلیه خدمات پشتیبانی به صورت تلفنی، ریموت(راه دور)، حضوری در محل شرکت اخوان محاسب جنوب و با توجه به نوع قرارداد پشتیبانی حضوری در محل مشتری ارائه می گردد.

سئوال من در لیست پرسش های پر تکرار مشاهده نمی شود.

لطفاً از طریق فرم “ثبت درخواست توضیحات تکمیلی” اقدام فرمائید

جهت خرید نرم افزار حسابداری مالی اخوان وارد فروشگاه شده و در صورت نیاز به توضیحات بیشتر لطفاً فرم زیر را تکمیل فرمائید تا کارشناسان ما در اولین فرصت ممکن با شما تماس بگیرند

ثبت درخواست توضیحات تکمیلی

3 + 5 = ?