نرم افزار دارایی ثابت اخوان

نرم افزار دارایی ثابت اخوان, نرم افزار اموال اخوان

پرسش و پاسخ های متداول

نرم افزار دارایی ثابت اخوان مناسب چه شرکتهایی می باشد؟

با توجه به نوع طراحی و تولید نرم افزار دارایی ثابت اخوان، این نرم افزار جهت کلیه کسب کارها اعم کوچک، متوسط و بزرگ مناسب می باشد. و تمامی انواع شرکتهای خدماتی، بازرگانی، تولیدی، پیمانکاری و سازمان های دولتی می توانند با نرم افزار دارایی ثابت اخوان وضعیت اموال خود را مدیریت نمایند.

نرم افزار های اخوان تحت چه محیطی کار می کنند؟

نرم افزار دارایی ثابت اخوان تحت پلتفرم ویندوز کار می کند و کلیه ویندوزها Xp,7,8,8.1,10 در نسخه های 32 بیتی و 64 بیتی را پشتیبانی می کند. بانک اطلاعاتی نرم افزار دارایی ثابت اخوان نیز SqlServer2008 به بالا می باشد.

آیا نرم افزار دارایی ثابت اخوان در محیط شبکه کار می کند؟

بله، نرم افزار دارایی ثابت اخوان هم به صورت سینگل(تک کاربره) و هم در محیط شبکه (چند کاربره) کار می کند.

آیا نرم افزار دارایی ثابت اخوان تحت وب کار می کند؟

بله، با اینکه نرم افزار دارایی ثابت اخوان تحت ویندوز می باشد ولی از طریق آی پی نیز در محیط وب و از راه دور قابل دسترسی می باشد.

دوره گارانتی نرم افزار دارایی ثابت اخوان چه مدتی است؟

دوره گارانتی نرم افزار دارایی ثابت اخوان یکسال خورشیدی می باشد و در این مدت علاوه بر خدمات پشتیبانی و آموزش کلیه نسخ جدید برنامه نیز به صورت رایگان ارائه می گردد.

در نرم افزار دارایی ثابت اخوان چند شرکت می توانم ایجاد کنم؟

نرم افزار دارایی ثابت اخوان هیچگونه محدودیتی در ایجاد شرکت ندارد بنابراین با خرید یک نسخه از نرم افزار دارایی اخوان می توانید اطلاعات اموال تمامی کسب و کارهای خود را در آن ثبت نمائید.

خدمات پشتیبانی به نحوی ارائه می گردد؟

کلیه خدمات پشتیبانی به صورت تلفنی، ریموت(راه دور)، حضوری در محل شرکت اخوان محاسب جنوب و با توجه به نوع قرارداد پشتیبانی حضوری در محل مشتری ارائه می گردد.

سئوال من در لیست پرسش های پر تکرار مشاهده نمی شود.

لطفاً از طریق فرم “ثبت درخواست توضیحات تکمیلی” اقدام فرمائید

جهت خرید نرم افزار دارایی ثابت اخوان وارد فروشگاه شده و در صورت نیاز به توضیحات بیشتر لطفاً فرم زیر را تکمیل فرمائید تا کارشناسان ما در اولین فرصت ممکن با شما تماس بگیرند

ثبت درخواست توضیحات تکمیلی

4 + 1 = ?